Gerçeğe ÇağrıFilm İzle
Gerçeğe Çağrı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 715 Görüntülenme

Gerçeğe Çağrı

Gerçeğe Çağrı izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle, hd izle, filmini izle, 1080p izle, online izle, 720p izle, filminin bilgileri, Hayatını sıradan bir işçi olarak devam ettiren Douglas Quaid'in çok sevdiği ve oldukça güzel olan bir eşi vardır. Ancak Douglas Quaid bu hayattan sıkılmıştır. Hayatında yaşayabileceği en güzel anların bir süper ajanın anılarında saklı olduğu düşüncesine inanarak yola çıkar. Başvurmuş olduğu Rekall şirketinde yapılan bir hata sonucunda belleğine polis tarafından aranan bir ajanın hafızası yüklenir.
 Bununla birlikte Douglas hiç fark etmeden kendini tehlike çemberinin ortasında bulur. Peşinde Cohaagen liderliğini yaptığı bir grup polis Douglası takip etmektedir. Bunu engellemek için zorunlu olarak bir isyancıyla anlaşma yapar. Beynindeki düşünce ve yaşadığı gerçekler arasında hızla kaybolmaya başlayan Douglas hiç tahmin etmediği olaylarla karşılaşır.

FRAGMAN   NEOM

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Total Recall

  Senaryo:

  Kurt Wimmer (screenplay by), Mark Bomback (screenplay by), Ronald Shusett (screen story by), Dan O'Bannon (screen story by), Jon Povill (screen story by), Kurt Wimmer (screen story by), Ronald Shusett (based on the motion picture