Çatlak Profesör 1996Film İzle
Çatlak Profesör 1996
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 1,403 Görüntülenme

Çatlak Profesör 1996

Sherman Klump adlı bir profesörün ani bir şekilde kilo vermeye yarayan icadını anlatan Çatlak Profesör filmi 1996 senesinde komedi filmi olarak Eddie Murphy'nin başrol aldığı yapımlar arasında girmiştir. İnsanların mucizevi bir halde kilo kaybına uğramasını sağlayacak yöntemi ile tarih damga vurur. Kimya öğrencisi olan Carla Purty ile randevulaşmasının ardından kendi dış görünüşünü beğenmeyen profesör ilacı ilk olarak kendi üzerinde denemeye karar verir.

Çatlak Profesör 1 izle, uyguladığı icadın ardından obezlikten muzdarip olan Sherman 250 kiloyu hemen vermiştir. Artık fit ve görünümünden memnun olan doktor için işler yolunda gitmektedir. Fakat bu yöntemin yan etkisi olabileceği ihtimalini gözardı etmiştir. İkincil bir kişiliğe bürünmüştür ve kendisine Buddy Love ismini vermiştir. Son derece kibirli ve kötü davranışlar sergileyen bu karakterden kurtulmasının tek yolu eski haline dönmektir. Gittikçe kontrolden çıkmaya başlayan Buddy Love'ı durdurmak için yardım aramaya başlar. Tom Shadyac'in yönetmenliğini üstlendiği Çatlak Profesör filmini Jerry Lewis ve Bill Richmond yazmışlardır. Başrolünü Eddie Murphy'nin üstlendiği filmin diğer oyuncuları ada Pinkett Smith, James Coburn ve Larry Miller olmuştur. Çatlak Profesör 1996 Türkçe Dublaj Full izleyeceklere bol kahkaha dolu komedi filmi diliyoruz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Nutty Professor

  Senaryo:

  Jerry Lewis, Bill Richmond, David Sheffield (screenplay), Barry W. Blaustein (screenplay), Tom Shadyac (screenplay), Steve Oedekerk (screenplay)