102 Not Out 2018 HintFilm İzle
102 Not Out 2018 Hint
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,096 Görüntülenme

102 Not Out 2018 Hint

102 Not Out filmi dram gülünç türlerinde karşımıza çıkan Hindistan yapımı tek film. Umesh Shukla doğrulusunda yönetilmiş ve Saumya Joshi doğrulusunda da senaryosu hazırlanmış olan 102 Not Out filmi 7.4 IMDB puanıyla izleyiciyi kendine çekiyor.

Ihtiyar tek kişiyi huzur evine gönderme temalı 102 Not Out hadiseler beklediğinizden defa henüz enteresan gelişiyor. Zira bu filmde çocuklardan biri ihtiyar babasını huzur evine göndermeye çalışıyor. Tam tersi 102 yaşında olan erkek 75 yaşına gelmiş erkek çocuğunu huzur evine gönderip kendisi sevgi dolu hayatına devam etmek istiyor. Bunu istemesindeki esas sebepse gezegenin en uzun yaşam sürdüren kişiyi unvanına sahip olmak. 102 yaşında olan Dattatraya Vakharia ruhu genç olan, kendisi de genç gibi yaşamın stresinden uzak şeklinde yaşam sürdüren biridir. Tek gün gezegenin en uzun yaşam sürdüren kişiyi alabilmek ve Guinness Rekorlar Kitabı ’na girmek yerine 16 yıl henüz yaşaması gerekliliğini hesaplar. Bundan dolayı ihtiyar olduğunu kabullenmiş ve yaşama karşı bütün heyecanını kaybetmiş olan 75. yaşına gelmiş olan erkek çocuğu Babulal ’den uzak durması gerekmektedir. Zira Babulal yaşlılığı kabul ettiği yerine Dattatraya ’ya gerilim yaşatmaktadır ve Dattatraya ’nın 16 yıl henüz yaşayabilmek yerine huzur dolu, stressiz, heyecan dolu tek yaşama gereksinimi vardır.

Dikkat çekici bu gülünç filmi 102 Not Out filminde Dattatraya rolünde Amitabh Bachchan rol alırken, erkek çocuğu Babulal rolünde ise Rishi Kapoor oynamaktadır. Şuana kadar birçok kere işlenmiş olan huzur hanesi içeriğine bambaşka tek yönden bakarak gülünç film kültürüne farklı tek yapıt katmış olan Hindistan filmi 102 Not Out 2018 Hint Filmi izleyicilerine zevk dolu tek seyir dileriz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.